بازداشت قاتل هوسران دختر بچه

رسیدگی به این پرونده پس از آن آغاز شد که زن و شوهر جوانی به سراغ پلیس بجنورد رفتند و شکایتی تسلیم کردند.
آنان گفتند : دختر پنج ساله ما برای بازی با دوستانش از خانه بیرون رفت اما دیگربرنگشت.با دلشوره ، هر جایی را که در روستای «باغچق» به فکرمان رسید گشتیم و حتی از طریق بلندگوى مسجد از مردم کمک خواستیم اما هیچ خبری از او نیست.شاید بلایی بر سر جگرگوشه مان آمده باشد.
تجسس پلیس برای افشای سرگذشت دختر بچه شیرین زبان ادامه داشت تا این که یکی از اهالی ، خبر تلخی داد و خستگی بر جان خانواده «نوشین» و ماموران ماند.جنازه دختر بچه ، در اطراف روستا ، درون یک چاه رها شده بود و افسران اداره آگاهی بجنورد با معمای پیچیده ای رو به رو شدند.
با پایان بررسی های مقدماتی و نمونه برداری های لازم ، پیکر قربانی به دستور بازپرس کشیک برای تشخیص علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی سپرده شد و چند فرضیه پیش روی پلیس قرار گرفت که مهم ترین آن ، آدمکشی به خاطر وسوسه های شیطانی بود.
کارآگاهان که چند مظنون را نامحسوس تحت نظر داشتند به پسری به نام «الف.ب» مشکوک شدند.او چند بار با سد راه کردن دختران روستا ، مزاحمشان شده بود که دستگیر شد اما در بازجویى ها قفل سکوت بر لبش زد.
«الف.ب» که همسایه پدر و مادر «نوشین» بود و می دانست هیچ شانسی برای گریز از قانون ندارد سرانجام به جنایت سیاه اعتراف کرد : «دختر بچه را به بهانه نشان دادن خرگوش به اطراف روستا کشاندم و پس از آزار به چاه انداختم.وقتی مطمئن شدم نوشین مرده به روستا برگشتم و هرگز تصور نمی کردم به این زودی رسوا شوم.»
افشای اسرار این جنایت تکان دهنده ، خاکستر غم بر دل بستگان و آشنایان خانواده داغدار پاشید و پسر هوسران به دنبال بازسازی صحنه جرم ، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد تا در فرصت مناسب محاکمه شود.گزارش ایسکانیوز می افزاید، در همین رابطه دادستان بجنورد اعلام کرد : پرونده در شعبه اول بازپرسی به طور ویژه و خارج از نوبت تحت رسیدگی است.
«میرعلم سیدی» اضافه کرد : «الف.ب» به جرم آدم ربایی ، تجاوز به عنف و آدمکشی محاکمه خواهد شد.
پیش تر دو پسر شیطان صفت در یکی از روستاهای «کبودرآهنگ» همدان ، جنایت مشابهی رقم زدند و پیکر «زینت» 9 ساله را به چاه انداختند.اگر هیچ شبهه ای باقی نماند که «حبیب» و «محمد» به طور مشترک ، دست به این جرم زده اند برای هر دو جانی حکم اعدام صادر خواهد شد.
خانواده ها به یاد داشته باشند خرید پفک ، نشان دادن خرگوش ، سنجاب و ... که مورد توجه کودکان است و همچنین پرسیدن نشانی خانه از جمله ترفندهای نخ نمای کودک ربایان است و بر همین اساس ، آموزش در خانواده و توجه به هشدارهای پلیس و رسانه های گروهی می تواند نقش اساسی در پیشگیری از چنیبن جنایت های تکان دهنده ای باشد.منبع:ایسکانیوز

منبع: www.hamseda.ir

/ 0 نظر / 28 بازدید